Робота Юлії Скрипки “Дерево життя”, 2022 (робота експонувалась на виставці, організованій ДХВУ, “Повернення в майбутнє”, в серпні 2022)

Колектив Дирекції художніх виставок України вітає наших колег та партнерів з Міжнародним днем музеїв! Слід зазначити, що під час війни діяльність музеїв не тільки не втратила свого значення, а тільки зросла. У військовий час, музей лишається тим храмом, де спілкуючись з мистецтвом, глядач може відновити втрачену рівновагу та внутрішню гармонію. Водночас музеї стали важливим майданчиком для «культурного фронту», де вибудовується істинна історія національного мистецтва, народжуються новітні мистецькі стратегії. Незважаючи на те, що з огляду на військовий час, більшість фондових збірок перебувають у сховищах і недоступні для поціновувачів мистецтва, у музеях України триває напружена щоденна робота: наукова, фондова, експозиційна, культурно-освітня, виставкова. У музейних залах відбуваються чисельні виставки сучасних митців, благодійні аукціони для допомоги ЗСУ та постраждалим від війни.

Колектив Дирекції бажає всім, хто долучений до музейної справи: міцного здоров’я, енергії, яскравих творчих ідей. А нашим колегам, що перебувають на тимчасово окупованих територіях – витримки та оптимізму на шляху до нашої спільної Перемоги!

Від dhvu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *