Про нас

Дирекція художніх виставок України, з 1935 р. підпорядкований Міністерству культури і туризму України, унікальний культурно-мистецький заклад, діяльність якого поєднує створення державного художнього фонду – скарбниці творів сучасного українського образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та виставкову і наукову роботу – активну популяризацію в Україні та за її межами кращих досягнень вітчизняного мистецтва.

Директор – мистецтвознавець, заслужений працівник культури України – Говдя Ольга Петрівна.

В Дирекції художніх виставок  знаходиться багата колекція живопису, графіки, скульптури  та декоративно-прикладного мистецтва, яка формувалася протягом   72 років.

Ця збірка творів віддзеркалює все розмаїття українського мистецтва ХХ та початку ХХІ ст. і підтверджує надзвичайно високий художній рівень колекції.

У фондах Дирекції знаходяться твори художників та майстрів народного мистецтва, які вже стали класикою образотворчості. Це твори Т.Яблонської, М.Глущенка, С.Шишка, В.Полтавця, В.Одайника, П.Сльоти, Є.Волобуєва, О.Лопухова, В.Карпанюка, М.Примаченко, М.Китриша, В.Омеляненка та багато інших. Фонди ДХВУ постійно поповнюються новими надходженнями.

Дирекція надає платні послуги по організації виставок по всій території України.

Детальна інформація за тел. +38 (044) 257-22-87