Травень – це чарівний місяць буяння життя в природі, яскравості барв, справжнього тепла, повітря наповнене пахощами бузку, земля заквітчана жовтогарячими килимами кульбаб.

Цей місяць багатий на святкові і важливі дати, а ще на початку цього місяця святкували День Народження прекрасні і талановиті мисткині Марія Скочок та Тамара Гержан, які активно беруть участь у виставках та культурно-мистецьких проектах Дирекції протягом багатьох років.

Колектив ДХВУ щиро вітає Марію і Тамару, бажає творчої наснаги, гармонії в душі, щоб життя було барвисте як палітра, невичерпної наснаги і надалі примножувати творчі здобутки!

Марія Скочок

Основна тема її творчості – місце людини на планеті Земля, її буття та творче самовираження. Око художниці чуттєво сприймає розмаїття станів природи і віддзеркалює їх на полотні у точних живописних та пластичних рішеннях. Художниця здатна відтворити тонкі емоційні стани людини, яка сприймає музичний твір або виконує його, тому що з усіх мистецтв саме музика безпосередньо впливає на людські емоції.

Важливе місце в творчості майстрині займає натюрморт, робота над нам – це справжня творча лабораторія, в якій ретельно підбираються атрибути майбутнього натюрморту (учасники майбутнього «сценічного дійства»!), вивчаються та аналізуються найтонші кольорові та світлові ефекти.

Різноманітна та багатобарвна краса Землі хвилює та надихає художницю, яка глибоко переконана, що все на світі – і творіння природи і творіння людини, яка сповідує гуманістичні ідеали, є безумовно прекрасним.

Тамара Гержан

Народилась 5 травня 1977 року в родині музикантів.

З 2002 р. працює художником-реставратором у Національному художньому музеї України. За ці роки відреставрувала десятки шедеврів, серед яких – твори видатних українських художників: С. Світославського, А. Мурашко, М. Глущенко, М. Івасюка, ікона Богоматері Братської XVIII ст., Дерев’яні поліхромні скульптури та ін. З 2012 – року член Національної спілки художників України. Тамара Гержан брала участь в міжнародних пленерах в Хорватії, Сербії, Польщі. Твори художниці знаходяться в приватних колекціях України, Польщі, США, Хорватії, Сербії, Німеччини.

Від dhvu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *