Світ поділяється на внутрішній і зовнішній. Навколишній Світ – завжди загадковий, бо немає меж. Споглядаючи його, щоразу переймаєшся питанням, а що там далі?… За променем світла…За зачиненими дверима… За небокраєм… За уявною межею між заходом Сонця та сходом Місяця.

Саме просто неба відбувається усвідомлення і миттєвості життя, і його вічності. Тому, враження художників від навколишнього світу завжди загострені. І байдуже, куди заведе мандрівка реальна чи уявна – до узбережжя тихої ріки, до подолу могутніх гір, чи до величної Венеції та Флоренції – творча уява перетворить будь-який мотив у філософську розмову зі Всесвітом.

Катерина Корнійчук та Олексій Вакарчук – київські театральні художники, подружжя. Учасники численних національних та закордонних виставок. Створили в тандемі 15 театральних вистав: сценографія – Олексій Вакарчук, театральні костюми – Катерина Корнійчук. Презентували 10 спільних художніх проектів та виставок. Разом приймали участь у міжнародних художніх акціях та пленерах України та закордоном.

 

На виставці представлені графічні та живописні твори авторів, сюжети яких надихнули художників під час мандрівок Україною, Польщею, Італією.

Від dhvu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *