Дирекція художніх виставок України спільно з Національним історико-культурним заповідником «Качанівка» презентують виставку української художниці Ірини Годунової в палаці Тарновських, який знаходиться в найвідомішому культурно-мистецькому осередку, пам’ятці архітектурно-художньої перлини, де все наповнено духом історії та мистецтва – «Літо в Качанівці».

Ірина Годунова багатоплановий художник, вона отримала від своїх рідних талант і любов до живопису, доповнила своїм світовідчуттям, фантазіями, мріями, відшліфувала майстерність під керівництвом чудового майстра Феодосія Гуменюка і відкрила світу свою неабияку творчу енергію працюючи в різних видах і жанрах образотворчого мистецтва. Монументальний розпис, іконопис, портрети, натюрморти, абстрактні композиції. У творчості Ірини Георгіївни велика кількість персональних виставок, де вона демонструє свою багатогранність. Після оформлення у 2004-2008 рр. костьолу «Босих кармелітів» в Бердичеві, в 2013 році, Ірину запросили розписати костьол Св. Олександра в Києві. Її полотна знаходяться у багатьох музеях України, приватних колекціях поціновувачів творчості цієї непересічної особистості.

Одним із найулюбленіших місць художниці є садиба Качанівка, яка вже у 18 ст. почала свою історію культурного центру, її не оминули європейські впливи, особливих зусиль щодо влаштування парку доклав один з останніх її господарів Василь Тарнавський-молодший. Слава парку набула широкого розголосу поза межами України. Наприкінці 20 ст.  садиба нарешті відновила своє існування в якості хранительки красних мистецтв. Качанівка надихає мисткиню створювати неймовірні пейзажі та натюрморти, дивлячись на які неначе опиняєшся на тому місці і навіть відчуваєш його аромат.

Виставка Ірини Годунової це – енергія життя, вона вражає красою живопису, мажорні кольори, піднесений настрій та неймовірна любов до природи вирує з представлених картин. 

Від dhvu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *