«Колись Відень був однією з найвпливовіших світових столиць, тут писалась історія, тут жили й творили видатні художники і мислителі… Сьогодні це сучасне космополітичне місто з футуристичною архітектурою, яке, проте, зберігає атмосферу старого Відня, меланхолійну і жваву водночас, його історії і легенди.»

                                                                                                    Петер Лаглер

Дирекція художніх виставок України спільно з Обласним художнім музеєм Черкаської обласної ради відкрили виставку фотографій Петера Лаглера «Душа Відня», Австрія. Його фотографії дозволяють відчути і зрозуміти душу цього давнього міста, показуючи фрагменти і деталі, які важко помітити під час коротких туристичних прогулянок,  поїздок чи відряджень.

Фасади барочних костелів, голівки путті, гротескні шрифти рекламних вивісок, класицистичні сфінкси, імперські орли, строга геометрія сучасних будівель і пластичність історизму – все це помічає і виділяє око Петера Лаглера.

 

Одним з улюблених прийомів художника є робота з віддзеркаленнями у вітринах крамниць, вікон будинків чи авто. Це дозволяє йому отримати широкий та різноманітний спектр образа міста з його мешканцями.

 

Довідка про фотохудожника:

Петер Лаглер (народився 1968 року) – учасник багатьох міжнародних виставок у галереях Данії, Словенії, Чехії, Німеччини. В останні кілька років багато знімає в Україні. Його виставки пройшли у Львові (Музей ідей), Дніпропетровську (Арт-центр «Квартира»), Івано-Франківську (Краєзнавчий музей) і Києві (Бібліотека НАНУ, Музей історії Києва, Національний Заповідник «Софія Київська»).

 

Від dhvu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *